Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Kolejne zwycięstwa ZS Nr 2 w Grajewie

Drużyna Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie, która rywalizuje w rozgrywkach I Ligi Futsalu (wśród 12-nastu najlepszych drużyn szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego) wygrała już szósty mecz, jeden zremisowała oraz zanotowała dwie porażki. W ostatnim turnieju, który odbył się w Zespole Szkół Rolniczych CKP Białystok drużyna ZS Nr 2 w Grajewie zdobyła 4 punkty. W pierwszym meczu zremisowała z gospodarzami turnieju ZSR CKP Białystok- ZS Nr 2 Grajewo 2:2 bramki: Jamrzycki Mateusz, Wiśniewski Mateusz. W drugim meczu zdecydowanie wygrała z Zespołem Szkół Elektrycznych w Białymstoku ZSE Białystok- ZS Nr 2 w Grajewie 1:6, bramki: Wiśniewski Mateusz- 2, Koszczuk Wojciech, Karwowski Artur, Jamrzycki Mateusz.

Po dziewięciu meczach drużyna ZS Nr 2 w Grajewie z dorobkiem 19 punktów zajmuje 2 miejsce w I Lidze Futsala Szkół Ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego.

Skład drużyny ZS Nr 2 w Grajewie:

1. Prostko Arkadiusz- bramkarz,

2. Koszczuk Wojciech- kapitan,

3. Jamrzycki Mateusz,

4. Krupa Maciej,

5. Cebeliński Damian,

6. Wiśniewski Mateusz,

7. Karwowski Artur,

8. Sielawa Bartosz.

Trenerem drużyny jest Ryszard Borkowski.


Facebook