Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

I Liga Futsalu Szkół

I Liga Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych Dnia 07.11.2014 r drużyna Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie rywalizyjąca wśród 12 najlepszych drużyn szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego rozegrała pierwszy mecz mistrzowski. Uczniowie z "Jednostki" gościli II LO z Łomży. Gospodarze turnieju wygrali mecz 7:0.

Wystąpili w następującym składzie: Prostko Arkadiusz, Wiśniewski Mateusz, Karwowski Artur (kpt), Koszczuk Wojciech, Sielawa Bartłomiej, Jamrzycki Mateusz, Krupa Maciej, Purzeczko Jakub. Bramki dla ZS Nr 2 w Grajewie zdbyli: Karwowski Artur- 3, Jamrzycki Mateusz- 2, Sielawa Bartłomiej- 1, Wiśniewski Mateusz- 1.

Trenerem zwycięskiej drużyny jest Ryszard Borkowski. Sędzią głównym był Andrzej Mścichowski.

 

 

 

 

 

Facebook