Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

I Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej

6 listopada 2014 roku w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się I Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej ''TU NASZE MIEJSCE, TO NASZ KRAJ''. Celem tego imprezy było  kultywowanie  wśród dzieci i młodzieży poezji patriotycznej, kształtowanie tożsamości narodowej. W konkursie wzięło udział dwóch  naszych uczniów Dominika Zyskowska z IAE i Piotr Akacki z IIIAR . Białostocka  Komisja  konkursowa oceniała recytację pod względem  doboru  i rozumienia tekstu, pomysłowości interpretacji, poprawności i ekspresji wypowiedzi oraz  dykcji.
W  kategorii – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Komisja przyznała dwa wyróżnienia dla Piotra Akackiego  z Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie oraz Weroniki Lewszyk z Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie.

Uczeń naszej szkoły wystąpi jeszcze raz 11 listopada podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Miejskim Domu Kultury w Grajewie.

Serdecznie gratulujemy.

Monika Pskowska

Facebook