Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

UWAGA (COOL)TURA

Dnia 27 października w siedzibie GIH w Grajewie odbyło się I spotkanie z cyklu UWAGA (COOL)TURA poświęcone teatrowi dla dzieci i młodzieży. W spotkaniu wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Organizatorem  przedsięwzięcia było Stowarzyszenie „Kultura Niezależna” oraz Grajewska Izba Historyczna.

Gośćmi specjalnymi byli: Cezary Domagała (polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny) oraz Jarosław Antoniuk (teatrolog, reżyser, autor sztuk dla dzieci młodzieży).

Podczas dyskusji poruszane były kwestie finansowania przedsięwzięć teatralnych, tajniki współpracy z młodym aktorem oraz rola teatru w życiu dziecka. Spotkaniu towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera.

Beata Szczepańska

Facebook