Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Inauguracja Roku Sportowego

2 października br. w ZS w Wojewodzinie odbyła się uroczysta inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2014/2015 oraz podsumowanie współzawodnictwa sportowego minionego roku szkolnego. Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie Jarosław Augustowski wraz z prowadzącym - pełnomocnikiem Powiatu Grajewskiego  Adamem Cudnym dziękowali za wykonaną pracę i gratulowali nauczycielom i uczniom - sportowcom zdobytych wyników, życzyli również jeszcze lepszych w kolejnych startach.

Współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych

Program współzawodnictwa obejmował 10 dyscyplin sportowych. W ramach realizacji współzawodnictwa sportowego Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przeprowadził 18  zawodów powiatowych.

Nauczyciele najlepszych trzech szkół to:
ZS w Wojewodzinie – Krzysztof Wencek, Piotr Manturo, Łukasz Choynowski
ZS nr 2 – Ryszard Borkowski, Paweł Obrycki, Wojciech Kowzon
ZS w Niećkowie – Ewa Hanc, Artur Ciepliński, Wysocki Robert
ZS w Szczuczynie  - Mirosław Sadowski, Janusz Wróblewski


Facebook