Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2014/2015

Prawie sto czterdzieści pięć tysięcy uczniów rozpoczęło nowy rok szkolny w województwie podlaskim. Wojewódzka inauguracja odbyła się Zespole Szkół numer 2 w Grajewie.

Po dwóch miesiącach beztroskiego wypoczynku uczniowie wracają do szkolnych ławek. W tym roku szkolnym czeka ich niemal trzysta dni nauki. A nowy rok szkolny zaczyna się od miłych wspomnień z wakacji.

Zainaugurowany dziś rok szkolny obfituje w zmiany. Dotkną zarówno uczniów najmłodszych – sześciolatków, jak i tych najstarszych – maturzystów. O zmianach myślą nie tylko uczniowie ale i dla nauczyciele. Pracę w Podlaskiem rozpoczęło dziś ponad dwadzieścia cztery tysiące pedagogów. Jak powiedziała Renata Modzelewska, nauczyciel w Zespole Szkół nr 2 w Grajewie - Nadal z lękiem, może mam więcej odwagi, no wiadomo, już rutyna z wiekiem przychodzi, ale za każdym razem to jest lęk. Każda matura jest inna, inni uczniowie, inne wyzwania.

 

Na kolejne wakacje uczniowie i nauczyciele muszą poczekać do dwudziestego szóstego czerwca. tvp.bialystok.pl

Relacja TV Białystok

Relacja Radia Białystok

 

 

 


Facebook