Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

„Iść, ciągle iść  w  stronę słońca” – podsumowanie roku 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014r. w Zespole Szkół Nr2 w Grajewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Akademię, w konwencji programu telewizyjnego emitowanego na żywo z „Jednostki”, przygotowali uczniowie klasy 2AR. Społeczność szkolna oraz zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć podsumowanie osiągnięć  sportowych, edukacyjnych, czy wychowawczych  oraz na nowo przeżyć najważniejsze wydarzenia z życia szkoły  i  regionu. Podsumowanie bogatego dorobku mijającego roku szkolnego uświetniły wręczone przez Panią Dyrektor Marzenę Joannę Sulkowską wyróżnienia, dyplomy i statuetki dla uczniów Technikum oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie, a także listy gratulacyjne dla Rodziców.  Wszyscy z satysfakcją przyjęli słowa podziękowań za ciężką pracę, które złożyła Pani Dyrektor, życząc jednocześnie udanych wakacji, pięknego wypoczynku i bezpiecznych powrotów z zapasem sił na nowe wyzwania w kolejnym roku szkolnym.

Beata Szczepańska, Beata Strzałkowska

Facebook