Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

XI Festiwal Gorących Serc

W Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się XI Festiwal Gorących Serc. Środki na organizację przedsięwzięcia pozyskano z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Urzędu Miasta Grajewo, Gminy Grajewo oraz licznego grona sponsorów. Celem przedsięwzięcia jest twórcza wymiana i zdobywanie doświadczeń artystycznych, rozwijanie amatorskiej twórczości osób niepełnosprawnych w integracji ze zdrowymi rówieśnikami, wspólne przeżywanie radości i poczucia dumy z pokonania własnych słabości i trudności, a także integracja społeczności grajewskiej. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Starosta Powiatu Grajewskiego, Burmistrz Miasta Grajewo, Wójt Gminy Grajewo. Naszą szkołę na festiwalu reprezentowała Karolina Świderska z klasy Iae pod opieką p. Beaty Szczepańskiej.

Facebook