Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Apel z okazji kanonizacji Ojca Św. Jana Pawła II

Kościół wzywa ludzi, by byli nie tylko ludźmi dobrymi, bardziej życzliwymi, pomagającymi sobie wzajemnie. Kościół głosi świętość. A świętość to doskonałość. Każdy otrzymał powołanie do świętości. To jest zadanie do zrealizowania dla każdego z nas. Świętość realizuje się poprzez przekraczanie samego siebie, swoich słabości, swoich grzechów. Tę świętość urzeczywistnia się w kontakcie z innymi ludźmi, w kontakcie z rzeczywistością. I to jest właśnie przesłanie, które chciał nam przekazać Jan Paweł II.

W piątek w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony pamięci papieża Jana Pawła II. Apel zwołany z okazji kanonizacji Jana Pawła II wraz z uczniami przygotowała p. Anna Staniszewska, pieśni wraz z oprawą muzyczno-wokalną zaprezentowali uczniowie naszej szkoły.


Facebook