Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Znowu o nas media piszą

Znowu o JEDNOSTCE ( “Jednostka” – tak mówi się o Zespole Szkół Nr 2 im. 9.PSK w Grajewie) jest głośno. To już kolejna produkcja filmowa szkoły. Tym razem nagraliśmy teledysk, który nie tylko promuje naszą szkołę, ale również pokazuje kreatywność uczniów. Dlaczego? Bo pomysł nagrania wideoklipu wyszedł od nich, a autorem tekstu jest uczeń drugiej klasy II Liceum Ogólnokształcącego: Łukasz Remfeld.

Radzie Pedagogicznej nie pozostało nić więcej, jak pomóc im w realizacji tego pomysłu. Efekt?

Zobaczcie sami.

Zapraszamy do obejrzenia klipu.

JEDNOSTKA DA SIĘ LUBIĆ.

Nie uprzedzimy zbytnio faktu, a tylko uchylimy rąbek tajemnicy, mówiąc o kolejnej inicjatywie na wzór popularnych flash mob. Czekamy z niecierpliwością.Facebook