Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Uroczystość wręczenia stypendiów "Pokaż Język" po raz ósmy

W dniu 19 grudnia 2013 roku w siedzibie firmy Pfleiderer w Grajewie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów w VIII edycji Programu Edukacyjnego „Pokaż Język”. W uroczystości wzięli udział włodarze powiatu jak również nauczyciele, dyrektorzy i rodzice laureatów.  W przemówieniach podkreślona została ogromna rola, jaką w dzisiejszych czasach odgrywa dobra znajomość języków obcych. Padły słowa uznania dla nagrodzonych uczniów za ich motywację do pogłębiania wiedzy i dla nauczycieli za ich wysiłek włożony w edukację młodego pokolenia.

Stypendyści Pokaż Język 2013 z naszej szkoły:

Język niemiecki:
kl. 1 - Olga Zarzecka - 1a
kl. 2 - Michał Olszyński - 2e
kl. 3 - Krystian Organek - 3f

Język angielski:
kl. 1 - Katarzyna Kłos - 1bf
kl. 2 - Magdalena Truszkowska - 2b
kl. 3 - Damian Fajfer - 3de

Dodatkowe stypendia za przyrost wiedzy uzyskali:


Magdalena Iwanczewska- 4dg
Wojciech Kalankiewicz - 4dg
Sebastian Mikucki - 4dg
Damian Sztachelski - 4dg
Katarzyna Smolińska - 2ar
Piotr Akacki - 2ar

Galeria e-Grajewo

Facebook