OBUDŹ W SOBIE MIKOŁAJA

Każda okazja do spotkania się z drugim człowiekiem jest dobra, ale święta Bożego Narodzenia to czas szczególny…

Dnia 18 grudnia 2013 roku w naszej szkole została przeprowadzana akcja charytatywna  ‘’OBUDŹ W SOBIE MIKOŁAJA’’ na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Grajewie.

Uczniowie technikum kształcący się w zawodzie organizacji reklamy oraz organizacji żywienia i usług gastronomicznych  przygotowali edukacyjno- świąteczną loterię, z której dochód w wysokości 200 zł został przekazany potrzebującym.

Grupa żywieniowa z własnych środków pieniężnych upiekła łakocie, natomiast zespół reklamy opracował materiały promocyjne, kampanię reklamową oraz pytania z różnych dziedzin nauki.

Uczniowie wspólnie zatroszczyli się o dekorację oraz oprawę muzyczną, czym wprowadzili całą społeczność szkolną w świąteczny nastrój.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie

p. Beata Szczepańska, p. Beata Strzałkowska, p. Eliza Zysk- Borowy