Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Szkolne spotkanie z Biskupem

20 listopada 2013 roku naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość. Tego dnia z wizytą duszpasterską przybył do nas ks. bp. Tadeusz Bronakowski . W czasie specjalnie przygotowanego z tej okazji apelu bp. Bronakowski spotkał się z całą społecznością szkolną.

Ksiądz Biskup został przywitany przez Panią Dyrektor oraz przedstawicieli społeczności uczniowskiej.

W swoim przemówieniu nasz gość podziękował wszystkim pracownikom za ich trud i poświęcenie, jakie wkładają w wygląd szkoły i wychowanie młodego pokolenia. Na zakończenie spotkania ks. bp. pomodlił się wraz z uczestnikami apelu w intencji całej społeczności szkolnej i udzielił pasterskiego błogosławieństwa na dalsze lata pracy i nauki.

Ksiądz Biskup spotkał się następnie z nauczycielami i pracownikami obsługi. W skierowanych do nich słowach życzył im, aby nigdy nie zabrakło sił i zapału do pracy wychowawczej z młodzieżą.

 

Facebook