Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Sukces ZS nr 2 w I lidze futsala

7 listopada 2013 roku drużyna z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie wygraną rozpoczęła swój udział wśród dwunastu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego w ramach rozgrywek I ligi futsala. W czwartek w II LO w Łomży drużyna z "Jednostki" odniosła zdecydowane zwycięstwo (9:4) ze swoimi rówieśnikami z tej szkoły. Bramki zdobyli: Karol Deluga - 3, Artur Karwowski - 2, Wojciech Koszczuk - 2, Mateusz Wiśniewski - 1, Patryk Żbikowski - 1
Skład drużyny: Arkadiusz Prostko – bramkarz, Wojciech Koszczuk, Mateusz Wiśniewski, Karol Deluga, Paweł Sypytkowski – kapitan, Artur Karwowski, Artur Mieczkowski, Radosław Odolecki, Patryk Żbikowski.

Trenerem drużyny jest Ryszard Borkowski

Facebook