Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Powiatowy Dzień Edukacji 2013

Tegoroczne powiatowe Święto Edukacji Narodowej odbyło się w Zespole Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wojewoda Podlaski- Pan Maciej Żywno, Podlaski Kurator Oświaty – Pan Jerzy Kiszkiel, Dyrektor Delegatury w Suwałkach Podlaskiego Kuratorium Oświaty – Pan Andrzej Raczyło, Przewodniczący Rady Powiatu- Pan Stanisław Kossakowski, Starosta Powiatu Grajewskiego - Pan Jarosław Augustowski, Wicestarosta Powiatu Grajewskiego – Pani Alicja Rutkowska, Członkowie Zarządu Rady Powiatu Grajewskiego, Dyrektorzy I Pracownicy Szkół Powiatu Grajewskiego.

Uroczystość rozpoczęła się częścią rozrywkowo- artystyczną przygotowaną przez uczniów ZS w Wojewodzinie. Następnie zostały wręczone odznaczenia, medale, nagrody zasłużonym pracownikom oświaty. Wyróżniono także uczniów – stypendystów Prezesa Rady Ministrów i stypendystów Starosty Grajewskiego.

Z naszej szkoły wyróżnieni zostali:

Natalia Maciorowska – stypendystka Prezesa Rady Ministrów z II LO w Grajewie,

Patryk Sosnowski – stypendysta Prezesa Rady Ministrów z Technikum w Grajewie,

Łucja Czaplicka – stypendystka Starosty Grajewskiego,

Pani Marzena Joanna Sulkowska – dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie, która otrzymała Nagrodę Starosty Grajewskiego  za efektywną pracę organizacyjno-menedżerską, w tym szczególnie duże zaangażowanie w dostosowywanie szkoły i kształcenia do obecnej tak zwanej doby internetowej,

Pani Anna Izabela Mikucka – wicedyrektor w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie otrzymała Nagrodę Starosty Grajewskiego  za wyróżniające osiągnięcia w pracy dydaktycznej, osiąganie bardzo dobrych wyników nauczania, potwierdzonych wynikami egzaminów maturalnych i bardzo duże zaangażowanie w organizację pracy szkoły.

Galeria e-Grajewo

Facebook