Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Sport - podsumowanie 2012/2013

3 października 2013 r. w Gimnazjum w Rajgrodzie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu grajewskiego za rok szkolny 2012/2013 oraz uroczysta inauguracja kolejnego roku sportowego.

Na uroczystość zaprosił zebranych Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie, z Przewodniczącym Jarosławem Augustowskim. Podziękowano sportowcom za osiągnięte wyniki, wręczono puchary i nagrody za zdobyte w poszczególnych dyscyplinach miejsca. Obok przedstawicieli lokalnych samorządów w Rajgrodzie gościli: wiceprzewodniczący WSZS w Białymstoku – Marek Sadowski, dyrektorzy szkół, nauczyciele, trenerzy,

Nasza szkoła w klasyfikacji łącznej zajęła II miejsce, w klasyfikacji dziewcząt i chłopców także II miejsce. Puchary odebrali: Dyrektor szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego – Panowie: Paweł Obrycki, Wojciech Kowzon i Ryszard Borkowski


Facebook