Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Rynki kapitałowe za nami

Rynki kapitałowe – to zajęcia grupy licealistów II LO w Grajewie, właśnie  11 czerwca 2013r. podsumowano roczny cykl spotkań, a biorący w zajęciach uczniowie otrzymali specjalne materiały edukacyjne udostępnione klasie przez Ministerstwo Skarbu Państwa – jako realizatora programu Akcjonariat Obywatelski.

Za wielki sukces należy uznać udział całej grupy w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej i  I miejsce w rywalizacji województwa podlaskiego oraz udział w Ceremonii nagrodzonych w siedzibie GPW w Warszawie.

 

Grupa „Rynki Kapitałowe” klasy 1b II LO w Grajewie:

Borawska Paulina

Dec Piotr

Łakomiec Dominika

Maciorowska Natalia

Malinowska Justyna

Merska Karolina

Sztachelski Artur

Turowska Marta

Z całą pewnością sfera kapitału, giełdy, rynków finansowych, mechanizmów gospodarczych stała się bliższa i bardziej znacząca w życiu.  W gospodarce rynkowej bez tej wiedzy zwyczajnie nie da się funkcjonować.  Zajęcia „rynki kapitałowe” są wyłącznie wstępem do realnej gospodarki i kapitału – prawdziwy test uczniowie przejdą uruchamiając swoje pieniądze. Życzę sukcesów całej grupie i udanych inwestycji w dorosłym życiu.

Opiekun grupy  - Tomasz Cebeliński


Facebook