Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2013

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2013 połączone z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej PSP w Grajewie odbyły się 12 maja 2013r. Na tej historycznej uroczystości obecna była Dyrektor Szkoły – Marzena Joanna Sulkowska. Po Mszy Świętej w Kościele p.w. MBNP w Grajewie i przemarszu na teren KP PSP w Grajewie odbyło się nadanie sztandaru, które jest zwieńczeniem wieloletniej działalności w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej i szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz powodem do nieskrywanej dumy i satysfakcji z codziennej pracy. Funkcjonariusze i zasłużeni „cywile” otrzymali medale, wyróżnienia i nagrody. Wszystkim strażakom, druhom, ich rodzinom i przyjaciołom społeczność szkolna ZS Nr 2 życzy tyle samo powrotów co wyjazdów.

 

Fot. iRegionalni


Facebook