Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Konkursowy kwiecień w ZS Nr2

Finał regionalny konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości edycja 2013 został rozstrzygnięty  na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku 18 kwietnia 2013r. To podwójny sukces uczennic Technikum w Zespole Szkół Nr 2 w Grajewie; zespół w składzie: Magdalena Iwanczewska, Karolina Pawełkowska i Paulina Purwin po zakwalifikowaniu się w rozgrywkach międzyszkolnych (wymagający przygotowania rozwiązania Case Study) – finałowo  uplasował się na czwartej lokacie  województwa. To awans wobec pozycji zajętej przez szkołę w NZP 2012, i  przybliża nas do udziału w finale krajowym następnej edycji.

 

 

22 kwietnia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie tworzący Klub GIG 2 uczestniczyli w Gali zakończenia 11 edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Podczas uroczystości Paulina Borawska, Justyna Malinowska, Karolina Merska i Artur Sztachelski odebrali  nagrody i wyróżnienia za I miejsce w rankingu regionalnym – wygrywając tym samym rywalizację województwa podlaskiego.  Warto podkreślić, iż to kolejna edycja SIGG, w której Zespół Szkół Nr 2 z Grajewa tworzy wspaniałą historię osiągnięć, rywalizując wśród najlepszych klubów z całej Polski.

 

Wielkie Gratulacje i podziękowania uczestnikom za wspaniałą rywalizację.

Opiekun uczniów

Tomasz CebelińskiFacebook