Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

“Jednostka” wśród najlepszych w Polsce

Kilka podlaskich szkół znalazło się w pierwszej setce najlepszych placówek w Polsce w ogólnopolskim rankingu szkół ponadgimnazjalnych. To już piętnasty ranking przygotowany przez  miesięcznik “Perspektywy” i dziennik “Rzeczpospolita”.

W rankingu oceniano 500 liceów i 250 techników w całej Polsce.  Na 387 w rankingu ogólnopolskim znalazło się  – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie. W województwie zajmuje 14 miejsce.

Pierwsze cztery miejsca wśród najlepszych techników w województwie zajmują białostockie placówki. Miejsce 5 należy do Technikum w ZS nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. W ogólnopolskim rankingu zajmuje miejsce 88.

Technikum w ZS im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie w rankingu wojewódzkim zajęło 19 miejsce, w ogólnopolskim jest na ponad 250 miejscu.

Facebook