Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Święto Wojska Polskiego w Giżycku

Dnia 14.08.2012 r. o godz. 9.00 w Giżycku odbyły się oficjalne obchody Święta Wojska Polskiego, w którym uczestniczyła dyrektor szkoły – Marzena Joanna Sulkowska. Na Placu Piłsudskiego zebrali się licznie przybyli goście oraz mieszkańcy miasta. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia zasłużonym żołnierzom, a na ręce Dowódcy 15 GBZ życzenia złożyli przedstawiciele samorządów, wojska i kościoła.

W trakcie obchodów można było obejrzeć sprzęt, będący wyposażeniem 15 Giżyckiej Brygady zmechanizowanej.

Uroczystość była otwarta dla społeczności, dlatego też w przedsięwzięciu wzięli udział wszyscy zainteresowani wystawieniem swojego stanowiska promocyjnego, a także można było przyjrzeć się występom artystycznym, przygotowanym przez okoliczne Gminy.

Galeria zdjęć

Facebook