Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Z RADOŚCIĄ PO WIEDZĘ! Z WIEDZĄ – PO SUKCES

FESTIWAL NAUKI Z JEDNOSTKĄ!


Festiwal Nauki „Z RADOŚCIĄ PO WIEDZĘ! Z WIEDZĄ – PO SUKCES” już za nami. Tydzień temu osobiście zaprosiliśmy do „Jednostki” gimnazjalistów z powiatu grajewskiego i ku naszej radości zaproszenie to zostało przyjęte przez ponad stu uczniów, którym nauka niestraszna nawet na progu wakacji! Pomimo przeciwności losu, w tym pogodowych, Zespół Szkół Nr2 im.9. PSK w Grajewie dn. 25.06.12r. miał zaszczyt gościć kilkudziesięciu gimnazjalistów oraz ich opiekunów z Publicznego Gimnazjum nr3 w Grajewie.

Wszystkie zajęcia zostały przygotowane i przeprowadzone przez uczniów naszej szkoły. Zgodnie z planem odbyły się więc: warsztaty przyrodnicze (doświadczenia z fizyki, chemii i biotechnologii), konkurs wiedzy z fizyki i astronomii, zajęcia z geografii oraz gry dydaktyczne – PRZYRODA? WYRAŹ TO!.

Na prawdziwe uznanie zasługuje poważne podejście młodszych kolegów do wszystkich punktów programu i duże zaangażowanie naukowe. Dzięki temu, nasz wysiłek oraz zmagania gimnazjalistów okazały się przyjemne i efektywne.

W związku z powyższym publikujemy listę laureatów w poszczególnych kategoriach z prawdziwą satysfakcją!WARSZTATY PRZYRODNICZE

I miejsce – Bartosz Wiśniewski

II miejsce – Paulina Korejwo

III miejsce – Piotr  Dec

KONKURS WIEDZY Z FIZYKI I ASTRONOMII

I miejsce – Piotr Popowski

II miejsce – Paulina Niecikowska

III miejsce – Piotr Domasiewicz


SZLACHETNE PODEJŚCIE DO NAUKI

Ola Trojanowska i Kinga Lenkiewicz

CIEKAWA… OSOBOWOŚĆ FESTIWALU

Tomasz Perkowski i Kinga Lenkiewicz


Postanowiliśmy również wyróżnić Piotra Akackiego, za jego aktywny udział w konkurencjach festiwalowych.

Gratulujemy wszystkim – tym nagrodzonym i tym „o mały włos”! Wierzymy, że dzięki temu Festiwalowi Nauki, znowu udało nam się przybliżyć piękno nauk przyrodniczych. Więcej szczegółów w zakładce multimedia (mediaphysis)

Dziękujemy raz jeszcze za przybycie uczniom i opiekunom oraz dyrektorom szkół za umożliwienie tego spotkania.


Organizatorzy

Facebook