Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Udział w uroczystości 25 lat pracy artystycznej i twórczej Państwa Joanny i Edwarda Szabatów

W dniu 27 maja 2012 r. o godz. 12.00 odbyła się uroczystość z okazji 25 lat pracy artystycznej i twórczej Państwa Joanny i Edwarda Szabatów.

Koncert jubileuszowy rozpoczęła JAZZ ORCHESTRA z Warszawy, a po nim występowały Zespoły Pieśni i Tańca: „Biebrza”, „Łomża”, „Grajewianie”, „Mali Grajewianie”, Zespół Rewiowy „TAMBURMAJORKI” oraz Kapela Podwórkowa „PAKA z GRAJEWA”  oraz Maria i Antoni Czajkowscy.

W imieniu społeczności szkolnej Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie w uroczystości uczestniczyła Pani Dyrektor Szkoły – Marzena Joanna Sulkowska, która z okazji Jubileuszu  podziękowała Państwu Szabat za współpracę ze szkołą i wręczyła pamiątkową statuetkę.

fot. iRegionalni


Facebook