Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

ZS Nr 2 jako współorganizator IV GRAJEWSKIEGO RAJDU SAMOCHODOWEGO

W dniu 25 maja 2012 r. odbył się IV GRAJEWSKI RAJD SAMOCHODOWY, który współorganizuje Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie udostępniając tereny szkoły oraz fundując Puchar Dyrektora ZS 2  dla kierowcy, który  najszybciej pokona ten odcinek nazwany „SZKOŁA”. Dzięki uczniom kształcącymi się w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego wszyscy uczestnicy mogli skosztować grochówki przygotowanej właśnie przez nich.

 

{gallery}IVGRS{/gallery}

Facebook