Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Udział w uroczystości Święta Patrona PG Nr 3 w Grajewie

24 maja 2012 r. o godz. 10.00 w Publicznym Gimnazjum nr 3 im. Biebrzańskiego Parku Narodowego w Grajewie  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona Szkoły. W imieniu społeczności szkolnej Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie na uroczystości obecna była Pani Dyrektor – Marzena Joanna Sulkowska.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i części formalnej, posadzono pamiątkowe drzewko przed budynkiem placówki. Następnie odbyła się część konkursowa, podczas której  podzieleni na dwie grupy uczniowie i służby Biebrzańskiego Parku Narodowego  mogli wykazać się wiedzą na temat parku.

fot. e - Grajewo.pl

{gallery}PG3{/gallery}

Facebook