Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Noc Muzeów

 

W ostatnią sobotę (dn.19.05.12r.) Przedstawiciele społeczności Zespołu Szkół  Nr 2  im.9.PSK w Grajewie uczestniczyli w NOCY MUZEÓW. Grajewska Izba Historyczna zorganizowała  szereg atrakcji, w których mieszkańcy całego regionu mogli wziąć aktywny udział. Jedną z nich było przygotowane, między innymi przez młodzież  z „Jednostki”, stanowisko strzeleckie. Pokazy broni, musztra, czy demonstrowanie wyposażenia  z iście wojskowym sznytem, to niemalże tradycja.  Strzelczynie, Patrycja Cybulska (kl.2LO)i Rita Czyżewska (kl.ILO), skorzystały też z okazji, by przeprowadzić rozmowę z Dyrektorem GIH – Panem Tomaszem Dudzińskim. Najbardziej wymiernym efektem tej historycznej chwili stał się wywiad o budowaniu mostów pokoleniowych (zachęcamy do obejrzenia w zakładce multimedia), nieocenione jednak okazało się samo budowanie mostów…


 

 

 

{gallery}nocmuzeum{/gallery}

 

Facebook