• JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Konkurs karaoke „Śpiewać każdy może”

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi , jak co komu wychodzi..”

Dnia 21 maja 2012r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs karaoke. W muzycznej rywalizacji wzięli udział uczniowie Gimnazjum Nr 3 jak również uczniowie naszej szkoły.

Celem przedsięwzięcia była popularyzacja piosenek polskich i obcojęzycznych oraz propagowanie kultury muzycznej wśród młodzieży. Pomimo uciążliwych usterek technicznych  konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Najlepsi wykonawcy otrzymali nagrody.
Zabawa, była udana i  z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

{gallery}karaoke{/gallery}