Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Pożegnanie absolwentów w ZS 2

Dzień 27 kwietnia 2012 r. – to ostatni dzień nauki uczniów klas maturalnych. Z tej okazji odbyło się uroczyste pożegnanie abiturientów i wręczenie świadectw- uroczystość przygotowana przez klasy młodsze i P. Monikę Laskowską. Młodsi uczniowie przygotowali krótką część artystyczną przeplataną utworami muzycznymi. Wręczone zostały na forum szkoły świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe za wyniki w nauce, nagrody rzeczowe za działalność na rzecz szkoły, w tym: sportową, charytatywną, pomoc techniczną, obsługę gastronomiczną i wiele innych. W sumie z 4 klas maturalnych  podziękowania otrzymało 67 osób. Każda klasa „odchodząca” przygotowała prezentacje multimedialne o sobie i historii klasy w szkole. Nie obyło się oczywiście od akcentów humorystycznych - fotomontaży, na których byli nauczyciele oraz uczniowie za 20 lat przygotowanych przez techników informatyków. Wszystkim naszym obecnym abiturientom  życzymy radości, spełnienia swoich planów osobistych i zawodowych oraz oczywiście "połamania piór" na maturze.

Społeczność szkolna

 

{gallery}zrk4{/gallery}

Facebook