Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Siatkarki z ZS Nr 2 w Grajewie – skazane na sukces

Puchar za zajęcie drugiego miejsca w pierwszym międzynarodowym turnieju Mlecznej Ligi – to niewątpliwie duży sukces. Dziewczęta z „Jednostki” – duma szkoły i miasta – znowu stanęły na wysokości zadania. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.  Siatkarki z Grajewa uległy jedynie drużynie z Sejn w finałowym meczu o pierwsze  miejsce. Wszystkie mecze w swojej grupie wygrały 2:0! To dopiero początek, budzący nadzieję na przyszłość, gdyż turniej trwa.  Kolejne rozgrywki będą się odbywać w miejscowościach związanych z działalnością SM Mlekpol. Czego oczekiwać, gdy dziewczęta zagrają u siebie, ze wsparciem własnych kibiców?

A oto skład osławionej drużyny: Justyna Sztachelska, Aneta Burzyńska, Karolina Sypytkowska, Monika Strzałkowska, Anna Łempicka, Daria Drewnowska,  Monika Maciorowska, Marta Saciłowska, Karolina Socha, Olga Zarzecka.

Wielkie brawa!

Trener: Paweł Obrycki

{gallery}siatkarki{/gallery}

Facebook