ZS Nr 2 w drugiej lidze!

Drużyna z "Jednostki" po 3 latach rywalizacji w rozgrywkach siatkarskich awansowała do II ligi.

Pierwszy rok to walka w barażach o IV ligę i dwa zwycięstwa po 2-0 ze szkołami z Michałowa i Sejn. Następnie debiut w 4 lidze (11 zwycięstw po 2-0) i awans do 3 ligi . W tej lidze drużyna odnotowała 10 zwycięstw po 2-0 oraz jedną porażkę 1-2 i nareszcie nadszedł upragniony awans do 2 ligi!
Trener wraz z drużyną składają serdeczne podziękowania dyrektor szkoły Marzenie Joannie Sulkowskiej za umożliwienie udziału w rozgrywkach oraz za pomoc w organizacji turniejów.

Duży udział w sukcesach naszej drużyny mieli również trenerzy: Marek Adamkiewicz (Mlekpol Grajewo) i Mirosław Mieczkowski (MOSiR Grajewo). To pod ich okiem większość chłopaków zdobywało siatkarskie doświadczenie. Dziękujemy - mówi nauczyciel w ZS nr 2, trener drużyny Ryszard Borkowski.

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dawid Naruszewicz,Damian Ladziński, Mariusz Bielski, Damian Skalski, Radosław Pawłowski, Łukasz Tokarzewski,Przemysław Stępiński, Arkadiusz Stępiński, Radosław Odolecki, Hubert Buziewicz, Mateusz Tuzinowski, Wojciech Zyskowski.