Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

EUROPA - zaczęliśmy odliczanie!

Zaczęliśmy odliczanie - za kilka dni EUROPA PRZEZ PRYZMAT JEDNOSTKI


 

 

W związku z tym, że jesteśmy finalistami ogólnopolskiego programu „Moja szkoła w Unii Europejskiej- edycja powrót do szkoły” będziemy reprezentować województwo podlaskie
w kolejnym etapie, którego zasadniczą częścią jest przygotowanie wizyty wysokiego rangą urzędnika Parlamentu Europejskiego, w naszym przypadku Pana Witolda Naturskiego, asystenta Jerzego Buzka oraz Wicedyrektora Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego.

 

Spotkanie pod hasłem: „EUROPA – PRZEZ PRYZMAT JEDNOSTKI” zostanie zorganizowane
w konwencji targów przedsiębiorczości, a także debaty publicznej, w której udział wezmą włodarze Podlasia, przedstawiciele największych firm i instytucji regionalnych oraz uczniowie szkół z powiatu grajewskiego.

21 lutego 2012 r. w Zespole Szkół nr 2 w Grajewie obecność swą już potwierdzili:

Starosta Powiatu Grajewskiego  –  Pan Jarosław Augustowski

Burmistrz Miasta Grajewo  – Pan Adam Kiełczewski

Wójt Gminy Grajewo – Pan  Stanisław Szleter

Biebrzański Dar Natury – Pani Martyna Modzelewska

Radny Gminy – Pan Grzegorz Gardocki

Radny Miasta  – Pan Tomasz Cebeliński

Dyrektor Publiczne Gimnazjum Nr 3 – Pani Beata Szewczyk

Dyrektor ZSM nr1 – Pan  Dariusz Latarowski

Prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL – Pan Edmund Borawski

Prezes ZAKREM-u – Pan Krzysztof Czaplicki

Nadleśniczy Nadleśnictwa Rajgród – Pan Marian Podlecki

Prezes PHPU JAREX – Pan Jarosław Gawecki

Dyrektor Grajewskiej Izby Historycznej – Pan Tomasz Dudziński

Właściciel PHU z Radziłowa ( katering) – Pan  Krzysztof Danielewski

Przedsięwzięcie zostanie zorganizowane w celu promocji naszego regionu, wyznaczenia wspólnych priorytetów dla jego rozwoju oraz integracji społeczności. Podejmowane tematy będą dotyczyły między innymi przyszłości młodych ludzi w Naszej Małej Ojczyźnie oraz współpracy różnych podmiotów na płaszczyźnie Europy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy jeszcze do wzięcia udziału w tak szczególnym wydarzeniu. Prosimy też o składanie deklaracji przybycia w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio u organizatorów do dn. 17.02.12r. Telefon kontaktowy 500 125 171.


Organizatorzy: Inga Chojnowska, Justyna Akus, Rafał Purwin
przy współpracy z Danielem Jaśkowskim
oraz całą społecznością ZS nr2 w Grajewie

Facebook