Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Warsztaty filmowo-fotograficzne

W środę 18 stycznia 2012 ZS Nr2 w Grajewie odbył się popremierowy pokaz prac  konkursowych w ramach  I Festiwalu Filmów Przyrodniczych pt.: „MOJA SZKOŁA – NATURALNIE!”.  Pomysł  zrodził się podczas zajęć  multimedialnych, a  następnie uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk zarazili tą inicjatywą swych kolegów z liceum i do końca projektu służyli im radą oraz konkretną pomocą. Grupa uczniów wspólniez nauczycielami przedmiotów informatycznych opracowała regulamin konkursu, projekty ogłoszeń, podziękowań dla sponsorów i dyplomów. Po wydrukowaniu ogłoszeń nie pozostało nic innego, jak TYLKO mieć pomysł i plan działania, pozyskać materiały z różnych źródeł,  sfilmować małe co nieco, opanować niezbędne programy  komputerowe, wykorzystać wszystko w praktyce i… już :) To, czy im się udało mogą Państwo ocenić  sami – w  środę 25 stycznia 2012 roku. W tym dniu zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach filmowo-fotograficznych poprowadzonych przez laureatów festiwalu i nauczycieli informatyki W JEDNOSTCE.

Zaczynamy w samo południe a w programie spotkania między innymi:


 • PROJEKCJA FILMÓW I FOTOGRAFII KONKURSOWYCH
 • FILMOWE ZAJĘCIA ĆWICZENIOWE – NAGRYWANIE, MONTAŻ, PREZENTACJE W SIECI
 • LIPDUB – JAK GO STWORZYĆ I OMINĄĆ ZAGROŻENIA PRODUKCJI?
 • TAJNIKI DOBREJ FOTOGRAFII – ZAJĘCIA WARSZTATOWE (SESJA „KU PAMIĘCI”)


Dyplomy za udział w konkursie, podziękowania dla sponsorów oraz nagrody dla laureatów festiwalu zostaną wręczone podczas wizyty urzędnika Komisji Europejskiej w naszej szkole (EUROPA – PRZEZ PRYZMAT JEDNOSTKI) w lutym, jednakże już dziś ogłaszamy zwycięzców:

Pierwsze miejsce w konkursie i nagrodę pieniężną w wysokości 200zł otrzymuje uczeń klasy 4d – Daniel Jaśkowski, drugie miejsce i  nagrodę pieniężną w wysokości 100zł otrzymuje uczennica klasy 1b – Katarzyna Misztal, trzecie miejsce w konkursie i nagrodę pieniężną w wysokości 50zł otrzymuje uczeń klasy 3d – Hubert Wysocki natomiast nagrodę publiczności i  nagrodę pieniężną w wysokości również 50zł otrzymuje uczeń klasy 1de – Michał Jaśkowski.
Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dostarczone emocje. Wyrazy uznania i podziękowań kierujemy też do wszystkich klas informatycznych, które wzięły udział w projekcie i obradach jury oraz nauczycieli: Pani Agnieszki Koniecko, Pana Krzysztofa Gutowskiego, Pana Tomasza Cebelińskiego, Pana Przemysława Sienkiewicza.

Organizatorzy: A.Danowska, B.Strzałkowska.

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Nagroda publiczności

 

Jury:

1.Krzysztof Gutowski

2.Krystian Szymanowski

3.Krystian Przyborowski

4.Paweł Mieczkowski

5.Rafał Purwin

6.Paweł Januszewski

7.Tomasz Kostecki

8.Wiesław Brymowski

9.Tomasz Masłowski

10.michał Gutowski

11.Kamil Tuźnik

12.Piotr Poniatowski

13.Artur Dąbrowski

14.Szymon Szlaszczkowski

15.Krzysztof Bronakowski

16.Szymon Zalewski

17.Arkadiusz Chmielewski

18.Wojciech Kalankiewicz

19.Adrian Krukowski

20.Adam Świderski

21.Kamil Gibnierski

22.Kamil Konopka

23.Michał Bielecki

24.Krymski Damian

 

 1. Agnieszka Danowska
 2. Agnieszka Koniecko
 3. Damian Stankiewicz
 4. Kamil rydzewski
 5. Damian Sztachelski
 6. Piotr Paiszczyński
 7. Adam Łajewski
 8. Paulina Purwin
 9. Magdalena Iwanczewska
 10. Karolina Pawełkowska
 11. Julia Kowalczuk
 12. Monika Ruszczyk
 13. Mariusz Dawidowski
 14. Tomasz Cieniewicz
 15. Marcin Wiśniewski
 16. Kamil Śniarowski
 17. Michał Staniszewski
 18. Jonatan Szwarc
 19. Paweł Czubaszek
 20. Radosław Naruszewicz
 21. Paulina Sut
 22. Angelina Kowalewska
 23. Piotr Zalewski
 24. Przemysław Szarnecki
 25. Damian Zwoliński
 26. Rafał Surowski
 27. Arkadiusz Dąbrowski
 28. łukasz Rogowski
 29. Bartosz Wasilewski
 30. Maciej Maciejewski
 31. Damian Bućko
 32. Arkadiusz Stępiński

 

 1. Tomasz Cebelinski
 2. Wojciech Koszczuk
 3. Norbert Fidler
 4. łukasz Łowczykowski
 5. Norbert Ginka
 6. Kaczyński Eryk
 7. Justyna Szmyglewska
 8. Magda Nienadko
 9. Paula Kamianowska
 10. Elżbieta Miller
 11. Magdalena Stelmaszyńska
 12. Paulina Tomczyk
 13. Sylwia Marczykowska
 14. Klaudia Kowalczyk
 15. Dorota Połosiewicz
 16. Artur Karwowski
 17. Daniel kowalewski
 18. Sylwester Majewski
 19. Rafał Rutkowski
 20. Marcin Węglicki
 21. Przemysław Stępiński
 22. Patryk Matysiewicz
 23. Łukasz Zawistowski
 24. Patryk
 25. Michał Jaśkowski
 26. Mateusz Sieniła
 27. Damian Makowski
 28. Jakub Żywno
 29. Kamil Zalewski
 30. Daniel Mioduszewski
 31. Bartek Koszczuk
 32. Patryk Szczepański
 33. Sylwia Kiełczewsk
 34. Damian Fajfer

Facebook