Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z2
z3
z4
z5
z6
z7
z8
z9

Warsztaty filmowo-fotograficzne

W środę 18 stycznia 2012 ZS Nr2 w Grajewie odbył się popremierowy pokaz prac  konkursowych w ramach  I Festiwalu Filmów Przyrodniczych pt.: „MOJA SZKOŁA – NATURALNIE!”.  Pomysł  zrodził się podczas zajęć  multimedialnych, a  następnie uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk zarazili tą inicjatywą swych kolegów z liceum i do końca projektu służyli im radą oraz konkretną pomocą. Grupa uczniów wspólniez nauczycielami przedmiotów informatycznych opracowała regulamin konkursu, projekty ogłoszeń, podziękowań dla sponsorów i dyplomów. Po wydrukowaniu ogłoszeń nie pozostało nic innego, jak TYLKO mieć pomysł i plan działania, pozyskać materiały z różnych źródeł,  sfilmować małe co nieco, opanować niezbędne programy  komputerowe, wykorzystać wszystko w praktyce i… już :) To, czy im się udało mogą Państwo ocenić  sami – w  środę 25 stycznia 2012 roku. W tym dniu zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach filmowo-fotograficznych poprowadzonych przez laureatów festiwalu i nauczycieli informatyki W JEDNOSTCE.

Zaczynamy w samo południe a w programie spotkania między innymi:


  • PROJEKCJA FILMÓW I FOTOGRAFII KONKURSOWYCH
  • FILMOWE ZAJĘCIA ĆWICZENIOWE – NAGRYWANIE, MONTAŻ, PREZENTACJE W SIECI
  • LIPDUB – JAK GO STWORZYĆ I OMINĄĆ ZAGROŻENIA PRODUKCJI?
  • TAJNIKI DOBREJ FOTOGRAFII – ZAJĘCIA WARSZTATOWE (SESJA „KU PAMIĘCI”)


Dyplomy za udział w konkursie, podziękowania dla sponsorów oraz nagrody dla laureatów festiwalu zostaną wręczone podczas wizyty urzędnika Komisji Europejskiej w naszej szkole (EUROPA – PRZEZ PRYZMAT JEDNOSTKI) w lutym, jednakże już dziś ogłaszamy zwycięzców:

Pierwsze miejsce w konkursie i nagrodę pieniężną w wysokości 200zł otrzymuje uczeń klasy 4d – Daniel Jaśkowski, drugie miejsce i  nagrodę pieniężną w wysokości 100zł otrzymuje uczennica klasy 1b – Katarzyna Misztal, trzecie miejsce w konkursie i nagrodę pieniężną w wysokości 50zł otrzymuje uczeń klasy 3d – Hubert Wysocki natomiast nagrodę publiczności i  nagrodę pieniężną w wysokości również 50zł otrzymuje uczeń klasy 1de – Michał Jaśkowski.
Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dostarczone emocje. Wyrazy uznania i podziękowań kierujemy też do wszystkich klas informatycznych, które wzięły udział w projekcie i obradach jury oraz nauczycieli: Pani Agnieszki Koniecko, Pana Krzysztofa Gutowskiego, Pana Tomasza Cebelińskiego, Pana Przemysława Sienkiewicza.

Organizatorzy: A.Danowska, B.Strzałkowska.

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Nagroda publiczności

 

Jury:

1.Krzysztof Gutowski

2.Krystian Szymanowski

3.Krystian Przyborowski

4.Paweł Mieczkowski

5.Rafał Purwin

6.Paweł Januszewski

7.Tomasz Kostecki

8.Wiesław Brymowski

9.Tomasz Masłowski

10.michał Gutowski

11.Kamil Tuźnik

12.Piotr Poniatowski

13.Artur Dąbrowski

14.Szymon Szlaszczkowski

15.Krzysztof Bronakowski

16.Szymon Zalewski

17.Arkadiusz Chmielewski

18.Wojciech Kalankiewicz

19.Adrian Krukowski

20.Adam Świderski

21.Kamil Gibnierski

22.Kamil Konopka

23.Michał Bielecki

24.Krymski Damian

 

  1. Agnieszka Danowska
  2. Agnieszka Koniecko
  3. Damian Stankiewicz
  4. Kamil rydzewski
  5. Damian Sztachelski
  6. Piotr Paiszczyński
  7. Adam Łajewski
  8. Paulina Purwin
  9. Magdalena Iwanczewska
  10. Karolina Pawełkowska
  11. Julia Kowalczuk
  12. Monika Ruszczyk
  13. Mariusz Dawidowski
  14. Tomasz Cieniewicz
  15. Marcin Wiśniewski
  16. Kamil Śniarowski
  17. Michał Staniszewski
  18. Jonatan Szwarc
  19. Paweł Czubaszek
  20. Radosław Naruszewicz
  21. Paulina Sut
  22. Angelina Kowalewska
  23. Piotr Zalewski
  24. Przemysław Szarnecki
  25. Damian Zwoliński
  26. Rafał Surowski
  27. Arkadiusz Dąbrowski
  28. łukasz Rogowski
  29. Bartosz Wasilewski
  30. Maciej Maciejewski
  31. Damian Bućko
  32. Arkadiusz Stępiński

 

  1. Tomasz Cebelinski
  2. Wojciech Koszczuk
  3. Norbert Fidler
  4. łukasz Łowczykowski
  5. Norbert Ginka
  6. Kaczyński Eryk
  7. Justyna Szmyglewska
  8. Magda Nienadko
  9. Paula Kamianowska
  10. Elżbieta Miller
  11. Magdalena Stelmaszyńska
  12. Paulina Tomczyk
  13. Sylwia Marczykowska
  14. Klaudia Kowalczyk
  15. Dorota Połosiewicz
  16. Artur Karwowski
  17. Daniel kowalewski
  18. Sylwester Majewski
  19. Rafał Rutkowski
  20. Marcin Węglicki
  21. Przemysław Stępiński
  22. Patryk Matysiewicz
  23. Łukasz Zawistowski
  24. Patryk
  25. Michał Jaśkowski
  26. Mateusz Sieniła
  27. Damian Makowski
  28. Jakub Żywno
  29. Kamil Zalewski
  30. Daniel Mioduszewski
  31. Bartek Koszczuk
  32. Patryk Szczepański
  33. Sylwia Kiełczewsk
  34. Damian Fajfer

Facebook