Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Lipdub w ZS Nr 2

„Było to ogromne przedsięwzięcie, aby całą społeczność szkolną zebrać w jednym miejscu i w tym samym czasie, aby nie robiąc „stop klatki” pokazać  wiele z tego, co się w szkole dzieje. Nie mieliśmy czasu ćwiczyć. Jedną godzinę na próbę poświęciliśmy w poniedziałek, jedną we wtorek, a w środę – 21 grudnia  już było filmowanie. Nikt do końca nie wiedział, jaki będzie efekt końcowy, działaliśmy spontanicznie, a uczniowie sami byli reżyserami swoich scenek. Jestem pod wrażeniem ich pomysłowości i tego, że potrafimy się zjednoczyć i mamy  dystans do samych siebie – co zresztą pokazuje każdy LIPDUB. Zapewne znajdą się osoby, które będą krytykować, że podkład muzyczny mógłby być inny, że ktoś nie tak się poruszał itd., więc proponuję im, żeby sami spróbowali taki film wykonać. Osobiście uważam, że wyszedł fantastycznie i dziękuję uczniom, nauczycielom i wszystkim osobom, którzy w mniejszym lub większym stopniu zaangażowali się w ten projekt” – Marzena Joanna Sulkowska

Galeria iRegionalni

Nagranie:

Facebook