Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Nagrodzeni w konkursie językowym „Pokaż język”

21 grudnia 2011 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu językowego „Pokaż  język”.  Prezes Fundacji – Pani Marta Wróblewska , Dyrektor – Pan Przemysław Walczak i Starosta Grajewski – Pan Jarosław Augustowski gratulowali zwycięzcom i wręczali im dyplomy oraz drobne upominki. Nagrodą dla wszystkich wyróżnionych uczniów są stypendia w wysokości 1000 zł ufundowane przez firmę „Pfleiderer Grajewo”.

45 stypendiów zostało rozdzielone na 5 szkół ponadgimnazjalnych powiatu grajewskiego.  Uczniowie z naszej szkoły otrzymali ich najwięcej, bo aż 13.

Najlepszy wynik uzyskał Damian Fajfer z klasy 1de (97% - drugi wynik w powiecie).  Za największy przyrost wiedzy uhonorowani zostali: Rafał Purwin z 4d i Patryk Przyborowski z 4d. Pozostali stypendyści to:  Klisiak Przemysław z 1f, Modzelewska Katarzyna z 1b , Żywno Jakub z 1de, Dąbrowski Damian z 2f, Parda Karolina z 2h, Gutowski Michał z 4d, Czubajko Filip z 3b, Organek Krystian z 1f, Zalewska Eliza 2h, Wojtasik Anna z 3b.

Gratulujemy Stypendystom!!!

[ZDJĘCIA]

Facebook