Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Sukcesy siatkarzy z ZS 2

Drużyna Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie uczestniczy od 2 lat w rozgrywkach międzyszkolnych Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych. W pierwszym roku uczestniczyła w barażach o 4 ligę. Wygrała w nich trzy kolejne mecze z Sejnami, Michałowem, ZSW Łomża w stosunku 2 : 0. Tym samym awansowała do 4 ligi. Z 11 meczy wszystkie zostały wygrane po 2 : 0 i z pierwszego miejsca z dorobkiem 33 punktów i stosunkiem setów 22 : 0 awansowała do 3 ligi. Z rąk sekretarza Szkolnego Związku Sportowego pani Dyrektor Marzena Joanna Sulkowska odebrała pamiątkowy puchar za bardzo dobre wyniki sportowe. W tym roku w rozgrywkach 3 ligi Zespół Szkół Nr.2 w Grajewie wygrał 5 meczy z Niećkowem 2 : 0, ZS Wysokie Mazowieckie 2 : 0, III LO Łomża 2 : 0, ZST Białystok 2 : 0, ZS CKP Sejny 2 : 0 i obecnie samodzielnie  zajmuje pozycję lidera. Drużynę Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie reprezentują następujący uczniowie:

1.       Naruszewicz Dawid 3f (przyjmujący) – kapitan

2.       Skalski Damian 3f (Libero)

3.       Ladziński Damian 3f (przyjmujący)

4.       Bielski Mariusz 2f (rozgrywający)

5.       Odolecki Radosław 1f (środkowy)

6.       Tokarzewski Łukasz 2f ( środkowy)

7.       Pawłowski Radosław 2f (środkowy)

8.       Stępiński Arkadiusz 3d (atakujący)

9.       Stępiński Przemysław 1de ( atakujący)

10.   Zyskowski Wojciech 2f (środkowy)

11.   Tuzinowski Mateusz 2f (rozgrywający)

Trenerem drużyny jest Ryszard Borkowski.


Facebook