Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

FOTON(ki) JEDNOSTKI!

Nowy rok szkolny ledwie  się zaczął, a „FOTON” już potwierdza swoją „świetlaną” naturę. Koło zainteresowań, które w ZS Nr2 im.9.PSK w Grajewie rozpoczęło swoją działalność rok temu, ruszyło teraz ze zdwojoną siłą. Opiekun często twierdzi, że są jak Słońce, koledzy czasem, że się „ISKRZĄ”, a oni sami o sobie tylko tyle… że nie znoszą spoczynku (zupełnie jak cząsteczki światła!) J. Tak, czy inaczej postanowiliśmy przesyłać tę energię dalej i rozdawać potrzebującym. W ramach próbnego transferu przekazujemy, co następuje…


Po pierwsze, możecie jeszcze w „JEDNOSTCE” oglądać wystawę fotograficzną Karoliny Waniewskiej uczennicy kl.2f,  a także przeczytać kilka słów o jej pasji – tuż  obok wywiadu jakiego udzielił „Niecodziennikowi” Pan Adam Zackiewicz„Zazwyczaj, lecz nie zawsze, towarzyszy mi aparat”.

Po drugie,  tydzień temu odbył się pierwszy WAŻNY RAJD rowerowy w tym roku szkolnym, podczas którego zostały przeprowadzone niezbędne badania naukowe, wyznaczone kolejne cele edukacyjne, a także ustalone trasy następnych wypraw promujących nauki przyrodnicze oraz aktywny wypoczynek.

Po trzecie, w dniu ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ uczestnicy „FOTONU” wywiązali się z pierwszych przedsięwzięć konkursowych: wybrali najlepsze prace graficzne
i fotograficzne na konkurs „W OBJĘCIACH BOGA” (zorganizowany przy współpracy Kuratorium Oświaty w Białymstoku) oraz na wystawę pokonkursową w szkole. Zostały też zgłoszone pierwsze prace do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „TĘCZA” – IX Edycji  pod tytułem : „Barwy i cienie”. Wszystkie prace uczniów zostaną wkrótce zaprezentowane  na stronach internetowych szkoły.

Na dobry początek – tylko tyle! Dziękujemy za poświęcony czas oraz obiecujemy kolejne energetyczne transfery i.. (o)świecenia – Redakcja „Niecodziennika” (czasopisma szkolnego w ZS Nr2 w Grajewie.

{gallery}fotonki{/gallery}

Facebook