Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Ciężka praca-to się opłaca!

Już od roku my jako uczniowie liceum ogólnokształcącego przy ZS nr 2 próbujemy swoich sił w dziennikarstwie. Dostaliśmy możliwość publikowania artykułów na łamach „Głosu Katolickiego”, dzięki czemu zdobywamy cenne doświadczenie w tej dziedzinie. Za napisane artykuły otrzymaliśmy wynagrodzenie, które mogliśmy przeznaczyć na wyjazd do Ełku, by obejrzeć spektakl w wykonaniu Ełckiego Teatru Tańca pt. „Topicha”. Odwiedziliśmy także Sanktuarium Fatimskie  w związku z naszą pracą nad programem radiowym o objawieniach fatimskich.

Wszyscy wróciliśmy z wycieczki zadowoleni, a to zmotywowało nas do dalszej pracy. Już dziś planujemy kolejny wyjazd.

Klasa II H, profil medialny: Paulina, Margareta, Izabela, Patryk, Patrycja, Karolina, Karolina, Kasia, Judyta, Ania, Karolina, Michał, Milena

Facebook