Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z2
z3
z4
z5
z6
z7
z8
z9

Absolwenci 2010/2011

{jcomments off}ROK SZKOLNY: 2010/2011

  • II Liceum Ogólnokształcące

klasa III B (klasa ogólna) – wychowawca: Agnieszka Koniecko

  1. Bogdan Marlena
  2. Cimoch Karolina
  3. Ciszewska Aleksandra
  4. Dawid Daniel
  5. Godlewska Monika
  6. Gudel Patrycja
  7. Jabłońska Monika
  8. Jórska Milena Olga
  9. Jószkowska Ewelina
  10. Kasiak Kamil
  11. Klimaszewska Paulina
  12. Kotarski Paweł
  13. Lachowicz Artemiusz
  14. Łoniewska Emilia
  15. Maciorowski Damian
  16. Olszewska Magdalena
  17. Pachucki Marcin
  18. Remfeld Mateusz
  19. Sienkiewicz Joanna
  20. Skowrońska Magdalena Patrycja
  21. Skwirowska Marta
  22. Szumowska Magda
  23. Święszkowski Przemysław
  24. Tynecka Marlena
  25. Wiśniewska Paulina
  26. Zapert Natalia
  27. Orzechowski Łukasz

klasa III F (klasa sportowo-obronna) – wychowawca: Emilia Piaskiewicz

(obecnie Świderska)

  1. Bałdyga Martyna
  2. Fabrycka Anna
  3. Gorzoch Katarzyna
  4. Grabowski Przemysław
  5. Kadyszewski Damian
  6. Karwowski Dariusz
  7. Koczkodan Justyna
  8. Koniecko Filip
  9. Konopka Wioletta
  10. Kozak Kamil Paweł
  11. Lenkiewicz Dawid
  12. Lewosz Mateusz
  13. Łaguna Emilia
  14. Łepkowska Anna
  15. Matysiewicz Paweł
  16. Obrycki Krzysztof
  17. Piwko Łukasz
  18. Rogowska Ewelina
  19. Skowrońska Karolina
  20. Stachelek Damian
  21. Walejewski Mateusz
  22. Wiśniewski Michał
  23. Zalewski Marcin
  24. Zawistowska Justyna
  25. Zyskowski Tomasz

  • TECHNIKUM

klasa IV D (technik informatyk) – wychowawca: Agnieszka Danowska

  1. Balicki Paweł Mateusz
  2. Bogdan Łukasz
  3. Bronakowski Artur
  4. Bzura Marcin
  5. Gardocki Michał
  6. Górniak Paweł
  7. Kalinowski Łukasz
  8. Kapela Jakub
  9. Kruszyński Arkadiusz
  10. Laszczkowski Rafał
  11. Łajewski Mateusz
  12. Maciorowski Michał
  13. Modzelewski Damian
  14. Pietrzak Marcin
  15. Pisanko Adam
  16. Rydzewski Tomasz
  17. Szarnecki Paweł
  18. Szczepański Bartosz
  19. Wiśniewski Przemysław
  20. Zaborowski Łukasz

klasa IV AE (technik ekonomista i technik żywienia i gospodarstwa domowego) – wychowawca: Halina Waszkiewicz

  1. Borawski Sylwester
  2. Dobrzycka Małgorzata
  3. Doljasz Justyna
  4. Grabowski Adam
  5. Iżbicki Adrian
  6. Łepkowski Jakub
  7. Maciorowski Grzegorz
  8. Dolecki Adam
  9. Stęporowska Milena
  10. Szymanowska Marzena
  11. Wudarczyk Agnieszka
  12. Zawadzka Aneta
  13. Brzózko Łukasz
  14. Gwiazdowska Anna
  15. Kamińska Diana
  16. Karwowska Sylwia
  17. Klimaszewska Kamila
  18. Klimaszewska Sylwia
  19. Kołakowski Paweł Mateusz
  20. Kowalewska Żaneta
  21. Maciorowska Ewelina
  22. Malinowska Agnieszka
  23. Mioduszewska Anna
  24. Pawlin Tomasz
  25. Pieńczykowska Marlena
  26. Renkieiwcz Emilia
  27. Szarnecka Małgorzata
  28. Ślicner Renata
  29. Wojsław Marlena

Facebook